کارل اوربان به سریال The Boys (پسران) اضافه شد


تاینی موویز – کارل اوربان قرار است نقش اصلی سریال The Boys (پسران) را ایفا کند. در سال ۲۰۰۸، گارت انیس و داریک رابرتسون به عنوان پاسخی به ژانر ابرقهرمانی مدرن، سری کمیک‌های خودشان به نام پسران را آغاز نمودند. این کمیک که در دنیایی قرار دارد که در آن، افراد دارای قدرت درگیر منجلاب شهرت و مشاجره می‌شوند و قهرمانان داستان نیز گروهی ویژه با پشتیبانی دولتی هستند که برای بررسی ابرقهرمانان و تحت نظر قرار دادن آنها طراحی شده‌اند.

ساخت این سریال را ست روگن و ایوان گلدبرگ برعهده دارند، کسانی که سریال Preacher (واعظ) را برای شبکه ای‎ام‌سی ساختند. کمپانی آمازون تولید این سریال را در دست دارد و بازیگرانی که تاکنون به این سریال پیوسته‎اند شامل کارن فوکوهارا، لاز آلونسو، چیس کروفورد، ارین موریارتی و جسی تی آشر می‎باشد.

سریال The Boys (پسران)

علاوه بر این، آنتونی استار برای بازی در نقش هوملندر و دومینیک مک‎الیگوت در نقش ملکه میو به این سریال اضافه شده‌اند. گزارش شده که کارل اوربان قرار است نقش بیلی بوچر، نقش اصلی سریال پسران، را به تصویر بکشد. این کاراکتر در کنار وی هیو با بازی جک کواید، یکی از موردتوجه‎ترین کاراکترهای سریال می‎باشد. بیلی، شخصی خشن و عملگرا است و در کنار رفتار وحشتناک و خشنش، فحاش و بددهان نیز می‎باشد.