چندین بازیگر به فیلم The Torture Report (گزارش شکنجه) پیوستند


تاینی موویز – نویسنده فیلم Bourne Ultimatum (اولتیماتوم بورن)، اسکات زد برنز، چندین بازیگر بزرگ و پرآوازه را برای فیلم بعدی خود جمع کرده که فیلمی درام و جاسوسی است. فیلم The Torture Report (گزارش شکنجه) که به نویسندگی و کارگردانی برنز می‎باشد، بازیگرانی شامل آنت بنینگ، آدام درایور و جان هام را به خود جذب کرده است.

برخلاف فیلم اولتیماتوم بورن، تصویر سازمان سیا در فیلم گزارش شکنجه، از واقعیت نشات گرفته است. این فیلم به مرکزیت برنامه‎های بازرسی و بازجویی سازمان سیا پس از حادثه 11 سپتامبر می‎باشد. اسکات برنز قبلا فیلمنامه سه فیلم کارگردانی شده توسط استیون اسپیلبرگ به نام‎های The Informant (خبرچین)، Contagion (شیوع) و Side Effects (عوارض جانبی) را نوشته است. او همچنین یکی از نویسنده‎های فیلم اولتیماتوم بورن، یکی از فیلم‎های مجموعه فیلم محبوب بورن با بازی مت دیمون است.

آدام درایور و لینا دانهام – سریال Girls (دخترها)

بنابر گزارش‎ها، آنت بنینگ، آدام درایور، جان هام و جنیفر موریسون در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم گزارش شکنجه هستند. نقش‎ها و کاراکترهایی که این بازیگران بازی خواهند کرد، هنوز مشخص نیست. برای این فیلم هنوز تاریخ اکرانی مشخص نشده است. تنها تلاش کارگردانی اسکات زد برنز، با فیلم PU-239 (پلوتونیوم-239) بوده است، یک فیلم دارم که در مورد یک کارمند نیروگاه هسته‌ای می‎باشد که به دنبال فروش پلوتونیوم دزدیده شده است. برنز به همراه اسپیلبرگ و چند تن دیگر، تولید فیلم گزارش شکنجه را در دست دارند.