لیست کامل بازیگران فیلم John Wick 3 (جان ویک ۳) مشخص شدند


تاینی موویز – لیست کامل بازیگران فیلم John Wick 3 (جان ویک 3) مشخص شده که در میان آن می‎توان برخی چهره‎های آشنا و جدیدترین دشمنان ویک را مشاهده کرد. کیانو ریوز با فیلم John Wick (جان ویک) در سال 2014، جان تازه‎ای به حرفه بازیگری خود بخشید. این فیلم، فرصتی را برای ریوز فراهم آورد تا به همراه کارگردانان دیوید لیچ و چاد استاهلسکی، مجموعه فیلمی را آغاز نمایند.

در حالی که لیچ برای کارگردانی فیلم Deadpool 2 (ددپول 2) قراردادی را امضا کرد، استاهلسکی و ریوز برای ساخت فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل 2) در سال 2017 بازگشتند. این فیلم به موفقیت بزرگی تبدیل شد و این اطمینان را برای کمپانی لاینزگیت فراهم آورد تا به ادامه ساخت فیلم‎های بیشتری از این مجموعه اقدام نماید.

پس از اتفاقات فیلم دوم، زمانی که طرفداران دوباره جان ویک را ببینند، او در حال فرار است. در فیلم سوم، جامعه آدمکش‎ها به دنبال جان ویک می‎باشند. با این حال، قبلا مشخص نبود که جان ویک در فیلم سوم دقیقا با چه کسی روبه‎رو می‎شود اما اکنون این موضوع تغییر کرده است. اکنون می‎دانیم که حضور بازیگر هیل بری در این فیلم قطعی است.

فیلم John Wick 3 (جان ویک 3) فیلم John Wick 3 (جان ویک 3) فیلم John Wick 3 (جان ویک 3) فیلم John Wick 3 (جان ویک 3)

صفحه رسمی فیلم جان ویک 3 در شبکه اجتماعی توییتر با انتشار تصاویر بالا، تایید کرده که آنجلیکا هیوستون، آسیا کیت دیلون، مارک داکاسکوس و جیسون مانتزوکاس به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده‎اند. هیوستون نقش مدیر های تیبل و دیلون نقش قاضی را بازی خواهد کرد. داکاسکوس نیز نقش آدمکشی به نام زیرو را ایفا خواهد نمود و مانتزوکاس نیز نقش آدمکش دیگری به نام تیک تاک من را به تصویر خواهد کشید.

علاوه بر این، گزارش شده که دو بازیگر فیلم The Raid (یورش)، یایان روهیان و سیسپ عارف رحمان، در نقش آدمکش‎های حرفه‎ای و همچنین بازیگر تایگر هو چن به این فیلم پیوسته‎اند. لورنس فیشبرن، ایان مک‎شین و لنس ردیک قرار است در فیلم جان ویک 3 نیز نقش‎های قبلی خود را بازآفرینی کنند. هنوز حضور کامن، روبی رز و هیروییکی سانادا تایید نشده است. فیلم جان ویک ۳ قرار است در تاریخ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۷ می ۲۰۱۹) بر روی پرده نقره‎ای اکران شود.