سریال Killing Eve (کشتن ایو) برای فصل ۲ تمدید شد


تاینی موویز – در آستانه شروع فصل ابتدایی سریال Killing Eve (کشتن ایو)، شبکه بی‎بی‎سی اعلام کرده که این سریال را برای فصل دوم تمدید کرده است. این خبر درست روز قبل از شروع پخش فصل اول سریال اعلام شد و به معنای آن است که این شبکه آگاه است که این سریال، قرار است به موفقیت عظیمی تبدیل شود.

سریال کشتن ایو براساس رمان‎های Villanelle نوشته لوک جنینگز می‎باشد و نویسندگی آن برای سریال را نیز فیوبی والر-بریج (Fleabag, Solo: A Star Wars Story) برعهده داشته و با بازی ساندار اوه (Grey’s Anatomy) در نقش ایو می‎باشد. ایو یک مامور امنیتی ام‎آی5 خسته است، که خواهان فرصتی می‎باشد تا خود را با ماموریت‎های عملیاتی و میدانی ثابت نماید.

سریال Killing Eve (کشتن ایو)

این فرصت در شکل یک قاتل بسیار ماهر به نام ویلانل با بازی جودی کامر پدیدار می‎شود. ویلانل به سرعت وسواسی نسبت به تعقیب‎کننده خود پیدا می‎کند و همین نیز، آغازگر یک بازی موش و گربه حماسی و پیچیده می‎شود. سریال کشتن ایو به خوبی اجرا شده و اصیل می‎باشد و مطمئنا جایگزین بسیار مناسبی برای سریال بسیار محبوب همین شبکه به نام Orphan Black (یتیم سیاه) خواهد بود. پخش فصل اول سریال کشتن ایو از روز دوشنبه 20 فروردین 1397 (8 آوریل 2018) آغاز خواهد شد.