تاریخ اکران فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) تغییر کرد


تاینی موویز – تاریخ اکران فیلم Terminator 6 (نابودگر 6) چهار ماه به تاخیر افتاد. فیلم The Terminator (نابودگر) ساخته جیمز کامرون برای اولین بار در سال ۱۹۸۴ اکران شد و به عنوان فیلمی اکشن، ماجراجویی و علمی-تخیلی، خود را به خوبی مطرح کرد. فیلم نابودگر از لحاظ مالی و همچنین منتقدان بسیار موفق بود، پس کامرون تصمیم گرفت تا دنباله‌ای برای آن بسازد، که ۷ سال بعد از اولین فیلم و در سال ۱۹۹۱ اکران شد. اگر چه بعد از این فیلم، کامرون از این سری فیلم کناره‌گیری کرد ولی این مجموعه فیلم کار خود را ادامه داد و سه فیلم دیگر از آن ساخته شد.

قبلا جیمز کامرون بیان کرده بود که لیندا همیلتون و آرنولد شوارتزنگر برای فیلم ششم نابودگر باز خواهند گشت. ظاهرا فیلم نابودگر ۶ قرار است دنباله‌ای مستقیم برای فیلم دوم نابودگر یا روز داوری باشد. کامرون همچنین اظهار داشته که امیدوار است این فیلم، آغازگر یک سه‌گانه تازه باشد.

فیلم Terminator 2 (نابودگر 2)

فیلم نابودگر 6 که قرار بود در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹) بر روی پرده سینماها اکران شود، حال قرار است در تاریخ جمعه 1 آذر 1398 (22 نوامبر 2019) به اکران دربیاید. کارگردانی این فیلم را تیم میلر در دست خواهد داشت و نقش‎های اصلی فیلم را مکنزی دیویس و یک بازیگر لاتین جوان بازی خواهند کرد که هنوز نام آن مشخص نشده است.

بنا بر اعلام‎های قبلی، تولید این فیلم قرار است از ماه ژوئن سال جاری میلادی آغاز شود اما هنوز معلوم نیست که این تغییر در تاریخ اکران فیلم، آیا سبب تغییر در شروع تولید و فیلمبرداری فیلم خواهد شد یا خیر.