الیزابت اولسن در سریالی محصول فیسبوک بازی می‎کند


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تاینی موویزالیزابت اولسن، بازیگر فیلم‎های Avengers (انتقام جویان)، قرار است در سریالی محصول کمپانی فیسبوک به نقش‌آفرینی بپردازد. فیسبوک اخیرا سرویس آنلاین خودش با عنوان Facebook Watch را راه اندازی کرده بود. این موضوع نشان‌دهنده شتاب فیسبوک برای تکامل این سرویس می‎باشد. تاکنون، بیشتر محتویاتی که بر روی این سرویس عرضه شده، محتوای کوتاه متنوعی است که بیشتر بر روی ورزش، علایق انسانی و برنامه‎های واقعیتی است.

اگرچه محتوای سرویس فیسبوک ساده و نسبتا کم بوده ولی این کمپانی انتظار دارد تا در ماه‎های پیش‎رو همه چیز را سرعت ببخشد. بنابر گزارش‎ها، فیسبوک مبلغ 1 میلیارد دلار را برای توسعه محتوای ابتکاری و اصیل در سال 2016 در نظر گرفته است.

الیزابت اولسن – فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی)

در گزارشی تازه آمده که فیسبوک در حال توسعه سریالی جدید و اصیل با نقش‎آفرینی الیزابت اولسن می‎باشد. زمان هر قسمت این سریال، نیم ساعت و فصل اول آن شامل 10 قسمت خواهد بود. توسعه این سریال برعهده شبکه شوتایم می‎باشد و در حال حاضر، این توسعه آغاز شده است.

داستان سریال را نمایش‎نامه‎نویس کیت استاینکلنر می‎نویسد. مدیران اجرایی آن، لیزی وایس (Switched at Birth) و جیمز پانسالت (Master of None) می‎باشند. تولید این سریال را نیز کمپانی Big Beach برعهده گرفته است.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.